Zielony dach ekstensywny na budynku mieszkalnym „Rezydencja Dubois” we Wrocławiu – nasadzenia roślinne (sadzonki rozchodników)

Opis inwestycji:

Rezydencja Dubois usytuowana jest w samym sercu historycznego Wrocławia,  w otoczeniu nowych inwestycji oraz rewitalizowanych zabytkowych kamienic. Fuzja współczesności i historii nadje temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Rezydencja Dubois to nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy z 72 lokalami mieszkalnym oraz 2 lokalami użytkowymi.

W podziemiach budynku, dla wygody przyszłych mieszkańców, zaprojektowano garaż wielostanowiskowy wraz z komórkami lokatorskimi oraz rowerownią.

Rezydencja Dubois stworzona jest z myślą o wymagających Klientach, pragnących zamieszkać w sercu tętniącego życiem miasta. Stylowa, klinkierowa elewacja sprawi, że budynek idealnie wpiszę się w pobliską przestrzeń miejską.

Dzięki bogatej ofercie lokali mieszkalnych (od 28-metrowych kawalerek po 60-metrowe mieszkania 3-pokojowe) oraz funkcjonalnym rozwiązaniom architektonicznym, zapewniającym duże możliwości aranżacyjne, inwestycja wyjdzie naprzeciw zróżnicowanym gustom naszych Klientów.

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, w budynku zostanie zainstalowany system monitoringu, a wszystkie mieszkania będą wyposażone w wideodomofony oraz najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe marki Dierre.

Komfortowym rozwiązaniem będą cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu podziemnego parkingu. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz dobrze przemyślane i wykonane instalacje wpłyną na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych (http://www.i2development.pl/inwestycje-mieszkaniowe/rezydencja-dubois/opis-inwestycji).