Zielony dach ekstensywny z sadzonkami rozchodników na dachu 7 – kondygnacyjnego budynku mieszkalnego La Boheme.

20151026_10113520151026_10184620151029_092518

 

Opis inwestycji:

La Bohème to wyjątkowy kompleks mieszkalny położony na Nadodorzu – aktywnie rewitalizowanym i cieszącym się coraz większą popularnością osiedlu wrocławskiego Śródmieścia.

Projekt budynku nawiązuje do wrocławskiej architektury drugiej połowy XIX wieku. Klinkierowa elewacja, będąca idealnym połączeniem piękna i trwałości, nadała inwestycji wyjątkowego uroku, pozwalając jednocześnie na doskonałe wkomponowanie budynku w otaczający go krajobraz zabytkowych kamieniczek.

W 7-konygnacyjnym budynku znajdziemy lokale o zróżnicowanej powierzchni: od kawalerek o powierzchni od 25 m kw., przez mieszkania dwupokojowe, aż  po lokale trzypokojowe o powierzchni do 68 m kw. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli na swobodę aranżacji wnętrz oraz dostosowanie lokum do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli, a duże okna zapewnią doskonałe doświetlenie pomieszczeń mieszkalnych. Do każdego z lokali będzie przynależeć gustownie zaprojektowany balkon, taras, lub loggia. Na parterze budynku zlokalizowane będą dwa lokale handlowo-usługowe.

Wysoki komfort użytkowania zapewniają cichobieżne windy łączące mieszkania z dwoma garażami podziemnymi. Ekskluzywny i wyjątkowy charakter częściom wspólnym nieruchomości nadały gustownie zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o detale klatki schodowe ozdobione pracami wrocławskich artystów (http://www.i2development.pl/inwestycje-mieszkaniowe/la-boheme).