Zielone dachy ekstensywne na dachach budynków mieszkalnych – nasadzenia roślinne (sadzonki rozchodników)

Opis inwestycji:

Ogrody Jordanowskie to kompleks 3 budynków w zabudowie wielorodzinnej  położonych w południowo-zachodniej części Wroclawia – na Oporowie. Inwestycja stworzona została z myślą o osobach pragnących odnaleźć spokojną, kameralną i cichą okolicę do zamieszkania.

Projekt inwestycji zakładał utworzenie 3 – kondygnacyjnych budynków z garażami podziemnymi. 85 funkcjonalnych lokali mieszkalnych z przynależnymi ogródkami, tarasami i balkonami zapewnią doskonałą przestrzeń do codziennego spędzania czasu.

Dzięki bogatej ofercie lokali mieszkalnych (od 22-metrowych kawalerek po 83-metrowe mieszkania 3 i 4 – pokojowe z antresolami) oraz funkcjonalnym rozwiązaniom architektonicznym, zapewniającym duże możliwości aranżacyjne, inwestycja wyszła naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów. Komfort użytkowania zapewniają cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu -1.

Nowoczesna architektura budynków nadała inwestycji ponadczasowej elegancji. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz nowoczesnych technologii instalacyjnych wpłyneło na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych. (http://www.i2development.pl/inwestycje-mieszkaniowe/ogrody-jordanowskie/opis-inwestycji)