Projektowanie zielonych dachów to nasza pasja!

Projektujesz dom i chciałbyś zrobić ogród na dachu? Nasi projektanci pomogą zaprojektować wymarzoną przestrzeń zgodną z normami budowlanymi. Skontaktuj nas z architektem projektującym dom, wspólnie ustalimy szczegóły techniczne.

Masz już zaprojektowny przez architekta taras zielony? Pomożemy Ci dopasować go do systemu Optigruen oraz dobierzemy odpowiednie produkty spełniające wymagania projektu. Prześlij nam rzut i przekrój tarasu, zdjęcia lub inne pomocne materiały.

projektowanie-zielonych-dachowPosiadasz już taras i chciałbyś zamienić go na zielony taras użytkowy lub pokryć drobną zielenią i stworzyć ekologiczny dach ekstensywny? Nie wiesz, czy jest to możliwe? Nasi konstruktorzy ocenią stan konstrukcyjny obiektu i możliwości założenia zielonego dachu. Prześlij nam opis techniczny budynku oraz zdjęcia lub zamów konstruktora na wizję lokalną.

Z pomocą naszych projektantów zaaranżujemy Twój ogród na dachu. Zmienimy nieciekawą, szarą przestrzeń w oazę zieleni, w miejsce, które będzie wyjątkowe i do którego chętnie się wraca.

Na zlecenie Klientów wykonujemy i wdrażamy:

  • projekty zielonych dachów ekstensywnych i retencyjnych
  • projekty zielonych dachów użytkowych na tarasach
  • projekty garaży z zielonymi dachami
  • projekty wiat garażowych z zielonymi dachami
  • projekty małej architektury z zielonymi dachami

Zadzwoń: 667 191 183   Napisz: sklep@e-zielonydach.pl
lub skorzystaj z formularza kontaktowego